Tempo Kondela představuje nový televizní stolek INFINITY 09 v jasném světlém odstínu jasanu


Nový design pro vaši obývací pokoj

Tempo Kondela je výrobce nábytku, který se pyšní dlouholetou tradicí a neustálým vývojem svých produktů. Jeho nejnovější produkt – televizní stolek INFINITY 09 – není výjimkou. Tento RTV stolek 09 z luxusního sektorového nábytku vysoké kvality v masivním designu s prvky surového malovaného dřeva a výraznou reliéfní kresbou je vhodný na zařízení obývacích pokojů a jídelen.

Vyberte si dokonalou velikost

V závislosti na požadavcích vaší televize a počtu dalších zařízení, které chcete na stolek umístit, můžete vybírat z několika velikostí INFINITY 09. Nabízí se velikost až s korpusovou hloubkou 48 mm.

Moderní prvky pro dokonalý vzhled

Televizní stolek INFINITY 09 je doplněn o kovové úchyty a materiál DTD laminované s ABS hranami zajišťujícími maximální pevnost a odolnost.

Nádherná jasně světlá barva

Barevné provedení stolek v jasně světlém odstínu jasanu přináší moderní a čistý vzhled. Ilustrační fotografie na obrázku č.2 představuje co nejvěrnější podobu barevného provedení, ale nemusí mít absolutně přesné barevné provedení finálního výrobku.

Dokoupit LED osvětlení

Pro exkluzivní atmosféru můžete dokoupit LED osvětlení kompatibilní s INFINITY 09.

Výhody televizního stolku INFINITY 09 od Tempo Kondela na první pohled:

  • vysoce kvalitní materiály
  • krásný jasně světlý odstín
  • vysoká pevnost a odolnost
  • více velikostí k výběru
  • můžete dokoupit LED osvětlení

Televizní stolek INFINITY 09

Závěr

Televizní stolek INFINITY 09 od Tempo Kondela je nejen praktickým a funkcionalistickým doplňkem do vašeho obývacího pokoje, ale také dekorativním prvkem, který dodá vašemu interiéru jedinečný a moderní vzhled. S vysokou kvalitou zpracování a krásným jasně světlým odstínem vám zajistí nejen útulnost, ale také pohodlí.