Systémový nábytek BOTA – Moderní design v bílé a betonové barvě Colorado od MEBLINE

Interiérový nábytek je nedílnou součástí každého bytu. Kromě praktické funkce musí splňovat i estetické nároky majitelů a zapadat do celkového designu interiéru. Proto se stále více lidí obrací k modernímu designu, který dokáže spojit v sobě praktičnost a krásu. A právě takovým je systémový nábytek BOTA od MEBLINE.

Sestava se skládá z následujících dílů:

  • BT04 – Vitrína závěsná s policí (152/142/35cm)
  • BT40 – Komoda TV (219/52/45cm)
  • BT01 – Police závěsná (150/32/24cm)

Tato sestava poskytuje dostatek úložného prostoru a zároveň nezabere moc místa v bytě. Navíc díky svému modernímu designu se bude skvěle hodit do interiéru s podobným stylem.

Musím říct, že když jsem viděla tento nábytek poprvé, okamžitě mě zaujal jeho design. Je to přesně to, co jsem hledala – moderní, praktický a krásný do mých bílo-šedých interiérů.

Specifické informace

Barevné provedení: Bílý / Beton Colorado – 2484FG09

Materiál: Deska z lamina

Když jsem slyšela, že je nábytek z lamina, byla jsem trochu skeptická. Ale musím říct, že jsem mile překvapená. Vypadá to opravdu dobře a je to cenově dostupnější, než jiné materiály.

Led osvětlení: Standard pro Vitrína závěsná s policí BT04 (2400AO02)

Osvětlení je důležité nejen pro pozitivní atmosféru, ale i pro praktické účely. Tento nábytek má už osvětlení zahrnuto v ceně, což je další výhodou.

Dodatečné informace

Záruka: 24 měsíců

Možnost vrácení zboží ve 14denní lhůtě je pro mě důležitá, protože někdy se může stát, že věc nevyhovuje mé představě.

Ostatní nábytek HELVETIA (klikni pro zobrazení):

helvetia nábytek

Chtěla bych zdůraznit, že MEBLINE není jediným výrobcem moderního nábytku. HELVETIA nabízí široký sortiment nábytku, který se také krásně hodí do moderních interiérů.

Tak neváhejte a pořiďte si tento moderní systémový nábytek BOTA od MEBLINE a nebo nechte se inspirovat v sortimentu HELVETIA.