Stylový skleněný džbán Kave Home Navone s objemem 1,5 litru

Moderní džbán Navone značky Kave Home je vyroben z borosilikátového skla, které je typické svou zvýšenou odolností vůči vysokým teplotám. To znamená, že můžete bez obav používat džbán Navone na přípravu a servírování horkých nápojů, jako je například káva nebo čaj.

Transparentní design s žlutým uchem

Jedním z hlavních důvodů, proč se džbán Navone stává oblíbeným doplňkem vaší domácnosti, je jeho moderní design. Transparentní barva skla s detaily ze žlutého ucha dodávají džbánu zajímavý vizuální dojem.

Manipulace s džbánem Navone je díky jeho ergonomickému tvaru velmi snadná. Žluté ucho vám poskytne dostatečný prostor pro pevný úchop, takže se nemusíte obávat o přenášení nápojů, pro které je džbán určen.

Objem 1,5 litru na oslavy a posezení s přáteli

Džbán Navone má objem 1,5 l a skvěle se hodí například na přípravu domácích limonád. Využití najde zejména při letních venkovních oslavách a posezeních s přáteli. Postačí jen smíchat vodu, cukr, citronovou šťávu a přidat led a máte hotovo.

Vysoká kvalita za rozumnou cenu

Pokud hledáte džbán s vysokou kvalitou a moderním designem, džbán Navone určitě stojí za zvážení. Navíc, cena tohoto skleněného džbánu na webu srovnavacnabytku.cz je velmi dostupná v porovnání s jinými podobnými produkty.

Džbán Kave Home Navone

Závěr

Stylový skleněný džbán Navone značky Kave Home s objemem 1,5 litru je kvalitním a praktickým doplňkem pro vaši domácnost. Transparentní borosilikátové sklo s žlutým uchem vám umožní snadnou manipulaci s nápoji, které do džbánu připravíte. Ať již se jedná o oslavy s přáteli, nebo jen jednoduché posezení, džbán Navone vám dodává osobitou atmosféru. Kupte si ho za rozumnou cenu na webu srovnavacnabytku.cz!