Stylová černá barová židle DAN-FORM Cloud s koženkovým potahem


Stylová černá barová židle DAN-FORM Cloud

Barová židle Cloud od značky DAN-FORM vás na první pohled zaujme originálně tvarovaným sedákem, jež je doplněn o pevnou kovovou podnož. Ta zaručuje perfektní stabilitu židle a navíc disponuje opěrkou na nohy pro ještě větší pohodlí. Židle bude vypadat skvěle u kuchyňského barového pultu i v prostorách barů či kaváren.

Koženkový potah

Židle je potažena koženkou, což z ní činí elegantní a luxusní kus nábytku. Praktický kovový opěradlo dodává židli nejen krásný vzhled, ale i extra pohodlí při déle trvajícím sezení.

Barová židle DAN-FORM Cloud

Originální design

Sedák barové židle DAN-FORM Cloud se vyznačuje nejen netradičním tvarem, ale i moderním provedením s důrazem na design. Tato stylová židle zkrátka oživí každý prostor, do kterého ji umístíte.

Židle Cloud DAN-FORM

Vhodná do každého interiéru

Díky univerzálnímu designu a černé barvě se tato barová židle hodí do mnoha interiérů – od moderního až po klasický styl. Navíc, díky kvalitě materiálů, se jedná o nábytek na dlouhá léta.

DAN-FORM Cloud

K čištění doporučuje použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě

Péče o tuto krásnou barovou židli je snadná. Doporučuje se ji otírat bavlněným hadříkem namočeným ve vlažné vodě. Není třeba používat žádná agresivní čisticí prostředky, aby koženka zůstala stále krásná.

Pokud chcete mít stylovou a pohodlnou barovou židli, která zároveň oživí váš interiér, volte DAN-FORM Cloud. Objednat ji můžete na maliboo.cz.