Sprchový set MEXEN CARL XVI chrom – prémiová kvalita i stylový design pro luxusní koupelnu

Sprchový set MEXEN CARL XVI chrom je ideální volbou pro každého, kdo hledá prvotřídní kvalitu a luxusní design. Tento set se skládá ze sprchové termostatické baterie Cube a sprchové tyče se sprchovou hlavicí a dešťovou sprchou, které vytvoří dokonalý vzhled koupelny.

Sprchový sloup

Sprchový sloup je vyroben z kvalitní nerezové oceli s chromovou povrchovou úpravou, což poskytuje vysokou odolnost proti korozi a zajišťuje dlouhou životnost produktu. Sloup je vysoký 95 cm a má šířku 2,2 cm, což znamená, že není nijak rozměrově náročný.

Na sloupku jsou umístěny nastavitelné montážní držáky, které zajistí snadnou a rychlou montáž. Kromě toho je sloup vybaven miskou na mýdlo a posuvným držákem na sprchové hlavici, takže můžete snadno regulovat výšku sprchy podle vašich potřeb.

Vzdálenost sloupku od stěny je 38 cm, což umožňuje snadnou instalaci i do menších koupelen.

Dešťová sprcha

Dešťová sprcha má průměr 22 cm a je vyrobena z kvalitního plastu s chromovou povrchovou úpravou. Je velmi snadno ovladatelná a navodí pocit deště v koupelně.

Sprchová hlavice

Sprchová hlavice má průměr 10,8 cm a je vyrobena z plastu s chromovou povrchovou úpravou. Nabízí tři různé funkce, takže si můžete vybrat, jakou masáž chcete pro své tělo.

Připojení hlavy je typu G 1/2″, takže si můžete být jisti, že se snadno připojí k vaší sprchové hadici.

Sprchová hadice

Sprchová hadice je vyrobena z kvalitní nerezové oceli s chromovou povrchovou úpravou a má délku 150 cm, což poskytuje dostatečnou volnost pohybu. Hadice má také mosazné hroty a pružný materiál odolný proti roztahování a ohýbání, takže bude sloužit vaší koupelně dlouhá léta.

Hadice je připojena pomocí standardního připojení 1/2″.

Sprchová baterie

Sprchová baterie je vyrobena z mosazného těla s termostatickou hlavou. Má blokování horké vody při 38°C, aby se zabránilo možnému poškození kůže příliš horkou vodou.

Baterie je připojena pomocí standardního připojení 1/2″ a může být také připojena pomocí připojení 3/4″.

Vyberte si sprchový set MEXEN CARL XVI chrom a získejte prémiovou kvalitu a stylový design pro vaši luxusní koupelnu. Na stránkách https://www.nabytekted.cz/produkt/sprchovy-set-mexen-carl-xvi-chrom si můžete zakoupit tento produkt za nejlepší cenu na trhu.