Sprchová hlavice Paffoni Ricordi bronzu ZDOC007BR – recenze a vlastnosti


Ruční sprcha s 1 funkcí s průměrem 5,3 cm. V retro designu.

Popis produktu

Sprchová hlavice Paffoni Ricordi bronzu ZDOC007BR je krásná ruční sprcha, která může stát jako dominantní prvek v každé koupelně. Je vyrobena v retro stylu a vypadá velmi elegantně. Průměr hlavice je 5,3 cm a má pouze 1 funkci.

Vlastnosti

Design

Sprchová hlavice Paffoni Ricordi bronzu ZDOC007BR má nádherný retro design. Bronzová barva je velmi elegantní a dává hlavici vkusný vzhled. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají originální doplněk do své koupelny.

Velikost

Průměr hlavice je 5,3 cm, což je standardní velikost pro většinu sprchových hlavic. Je ideální pro sprchování, nevylévá příliš mnoho vody a je velmi pohodlná k držení v ruce.

Funkce

Sprchová hlavice Paffoni Ricordi bronzu ZDOC007BR má pouze 1 funkci. To může být nevýhoda pro některé lidi, kteří chtějí více funkcí. Na druhou stranu je velmi snadné ji používat – jednoduše ji lehce otočte a vodu pustíte.

Instalace

Instalace sprchové hlavice Paffoni Ricordi bronzu ZDOC007BR je velmi snadná. Je to ruční sprcha, takže ji můžete snadno připojit k vašemu koupelnovému kohoutku nebo hadici sprchového koutu. Pokud nejste zkušený instalatér, můžete zvážit pomoc profesionála.

Cena

Cena sprchové hlavice Paffoni Ricordi bronzu ZDOC007BR je velmi přijatelná a rozhodně se vyplatí za tak nádherný design. Na stránkách naradi-cz.cz můžete tuto hlavici zakoupit za 1179 Kč.

Závěr

Sprchová hlavice Paffoni Ricordi bronzu ZDOC007BR je krásný a velmi elegantní doplněk do každé koupelny. Pokud hledáte něco skvělého, co by dokázalo zpestřit vaši koupelnu, rozhodně byste si měli zařídit tuto sprchovou hlavici. Není to jen designový prvek, ale také plnohodnotná sprchová hlavice, která vás bude bavit využívat.

Sprchová hlavice Paffoni Ricordi bronzu ZDOC007BR