Seltmann Weiden kávová souprava: kompletní sada porcelánu o 18 kusech


Seltmann Weiden kávová souprava

Seltmann Weiden kávová souprava

Chcete si tuto kávovou soupravu pořídit? Kupte ji na KupsinaBytek.cz ještě dnes!

Kávová souprava pro každodenní použití

Seltmann Weiden kávová souprava je kompletní sada porcelánu o 18 kusech. Souprava s názvem „Zoe fine Diamond“ patří pod německou značku SELTMANN WEIDEN, která je známá pro své kvalitní výrobky v oblasti nádobí. Porcelánová souprava je vyrobena z klasické bílé barvy, což ji dělá universální a hodící se ke každému typu interiéru. Souprava je určena pro 6 osob a skládá se ze 6 dezertních talířů, 6 šálků na kávu a 6 podšálků.

Vychutnejte si svoji odpolední kávu ze zákuskem z tohoto kvalitního porcelánového nádobí!

Tento 18dílný kávový servis od SELTMANN WEIDEN je ideální pro každodenní použití. Porcelán je odolný, takže nemusíte mít obavu při jeho častém používání a praní v myčce nádobí. Pokud hledáte kávovou soupravu, která krásně doplní váš stůl a zároveň je praktická, neváhejte a pořiďte si tento produkt od SELTMANN WEIDEN.

UNI 3, 18DÍLNÝ

Na základě daného počtu kusů a typů nádobí v této kávové soupravě se můžeme setkat s označením UNI 3, 18DÍLNÝ. UNI 3 znamená, že se jedná o univerzální (universal) soupravu pro 6 osob. 18DÍLNÝ označuje celkový počet kusů v této soupravě.

Kávová souprava na stole

Za tuto cenu získáte kompletní sestavu pro 6 osob, která vydrží mnoho let a nabídne vám jedinečný zážitek při pití vaší oblíbené kávy. Dejte si zaslouženou přestávku od hektického dne a dopřejte si kvalitní čas s nejlepšími lidmi. Nejlépe samozřejmě u dobré kávy z této kávové soupravy SELTMANN WEIDEN.