Rozkládací pohovka ALSTONI 19 – elegantní a praktický kousek pro váš domov v barevné kombinaci ořech/černá látka


Rozkládací pohovka ALSTONI 19 – elegantní a praktický kousek pro váš domov

Jestli hledáte pohovku, která je nejenom pohodlná, ale i praktická, může být ALSTONI 19 tou správnou volbou. Pohovka ALSTONI 19 je elegantní kousek nábytku, který se bude skvěle hodit do vašeho interiéru.

Barevná kombinace ořech/černá látka

Tento model je v dostupný v barevné kombinaci ořech/černá látka, konkrétně v látce Sawana 14. Tento design poskytuje moderní vzhled, který dodá vašemu domovu elegantní a vkusný akcent.

Rozkládací pohovka ALSTONI 19

Sedačka má rozměry 216 x 93 x 87 cm, výšku nožek 9,5 cm a hloubku sedu 55 cm. Výška sedu je 41 cm. Rozložená plocha na spaní má rozměry 195 cm x 110 cm.

Rozložená sedačka ALSTONI 19

Mechanismus rozkladu: klik-klak

Mechanismus rozkladu u tohoto modelu pohovky je velmi jednoduchý – jde o tzv. klik-klak mechanismus. Díky tomu můžete pohodlně přepnout sedátko na lůžko a poskytnout tak další prostor pro hosty.

Pohovka ALSTONI 19 je vyrobena z kvalitní látky a nohy jsou v barvě ořechu. Po zakoupení je pohovka dodávána v demontu, nicméně její sestavení je velmi jednoduché a zvládne jej každý.

Pokud hledáte elegantní pohovku, která bude praktická a pohodlná pro vaše hosty, pak by ALSTONI 19 mohla být pro váš domov skvělou volbou. Pokud vás tato pohovka zaujala, můžete si ji zakoupit na isolund.cz.