Rohový psací stůl s přídavnými úložnými prostory B20 155 x 85 cm v hnědé barvě


Moderní a praktický stůl pro váš interiér

Hledáte moderní a praktický stůl, který by vašemu interiéru dodal nejen moderní vzhled, ale například také funkčnost a užitečnost, protože to je poměrně dost důležité. Nemusíte hledat dál, máme pro vás ideální stůl, který si zamilují všichni – dospělí i děti. Jde o rohový stůl, který skvěle zapadá i do menších pokojů. Nabízí také úložný prostor ve formě tří šuplíků, do kterých můžete uložit cokoliv vás napadne. V hnědém provedení jde o ideální kousek.

Rohový psací stůl s přídavnými úložnými prostory B20 155 x 85 cm v hnědé barvě

Chybí vám ve vaší domácnosti takový stůl? Nejvyšší čas to napravit. Univerzální kousek je k dispozici ve dvoubarevném provedení – korpus a základy jsou ve světle hnědé barvě imitující dřevo a zásuvky jsou naproti tomu v bílé barvě. Hodí se skvěle do dětských i studentských pokojů, obývacího pokoje, kde si chcete vytvořit psací nebo počítačový koutek, ale také do pracoven. Velká pracovní plocha, šuplíky a tvar L jsou tím, co si zamilujete a dělá ze stolu praktický a potřebný kousek.

Technické údaje

  • Rozměry: 155 x 85 x 76 cm
  • Hmotnost: 28 kg
  • Materiál: laminovaná deska, kovový rám, plastové zásuvky
  • Barva: světle hnědá s bílými zásuvkami
  • Úložné prostory: 3 šuplíky

Detail rohového psacího stolu s přídavnými úložnými prostory

Jde o velký a prostorný stůl, který se hodí pro každého, kdo již nechce dál psát na posteli. Díky stolu se budete cítit jako v kanceláři a každá práce vám bude jít hladce od ruky. Navíc se nebudete muset obávat, že se vám papíry ztratí, protože máte k dispozici šuplíky, kam si je můžete uložit.

Přemýšlíte, jak byste do své místnosti zasadili tento stůl? Pokud hledáte inspiraci, můžeme vám poradit, jak ho nejlépe využít. Například ho můžete umístit do rohu místnosti, kde byste si vytvořili koutek pro práci nebo si na něm můžete umístit počítač. Stůl se hodí do každého interiéru, což vám dává širší škálu možností, jak ho využít. Můžete ho nechat samostatně stát na dřezové kuchyni, nebo ho umístit do obývacího pokoje, kde bude slušet jako středobod místnosti.

Nehledejte dál, máte tady stůl, na který budete pyšní. Navíc, pokud ho teď objednáte z našeho e-shopu na adresu nabytekted.cz, pak ho získáte za skvělou cenu. Tak neváhejte a objednejte si svůj kousek dříve, než bude příliš pozdě!