Pyragranitový dřez Casarredo CAMEA 1B 1D RH (79×50) vanilla – recenze a specifikace

Pyragranitový dřez je stále častěji vyhledáván díky svým výborným vlastnostem, které uspokojí i náročné zákazníky. Celkově je to velmi kvalitní materiál, který je vhodný pro každou kuchyni. Pokud hledáte spolehlivý dřez pro váš domov, zvažte pyragranitový dřez Casarredo CAMEA 1B 1D RH.

Co je pyragranit?

Pyragranitový dřez tvoří z 80% přírodní žula (silica), zbývajících 20% tvoří směs pryskyřic a jiných látek, které fungují jako pojivo. Pyragranite je homogenní povrch bez pórů, který zabraňuje hromadění bakterií, a proto váš dřez bude čistší a bezpečnější.

Dřezy jsou odolné proti teplotám dosahujícím až 200° C. Vysoké procento minerálů ve směsi, činí pyragranitové dřezy velmi odolné proti poškrábání a opotřebení. To znamená, že se dlouho neopotřebují a vydrží vám mnoho let bez nutnosti nákupu nového dřezu.

Specifikace

Rozměry dřezu jsou 79 x 50 cm. Dřezová plocha obsahuje odtok napojený na sifon, který je součástí balení. Součástí balení jsou i přýchytky a obvodové těsnění. Vodovodní baterii lze instalovat, je třeba vyvrtat otvor. Dřez je vestavný do pracovní desky, která se pokládá na kuchyňskou skříňku pod dřez, která má šířku min. 60 cm.

Barevné provedení, které máme v nabídce, je vanilla (vanilka), obrázek je ilustrační. Naše nabídka ovšem obsahuje i jiná barvená provedení, takže si můžete vybrat podle toho, co vám nejvíc sedí.

Vhodné baterie

Protože pyragranitový dřez Casarredo CAMEA 1B 1D RH není vybaven vodovodní baterií, můžete si u nás zakoupit vhodnou baterii, která se bude ke dřezu hodit. Různé modely a barvy vám jistě usnadní výběr.

Pokud hledáte kvalitní pyragranitový dřez Casarredo CAMEA 1B 1D RH, určitě neváhejte a sáhněte po něm. Jeho vynikající vlastnosti a estetický vzhled z něj dělají vhodnou volbu pro každou kuchyni. Navíc naši odborníci vám s instalací rádi pomohou, takže se nemusíte obávat žádných komplikací.

Odkaz na pyragranitový dřez na velkynabytek.cz