Polstr UNI – křeslo z umělého ratanu s tyrkysovým melírem pro pohodlné posezení

Polstr UNI je multifunkční polstrování určené na zahradní křesla vyrobená z umělého ratanu nebo na plastová křesla imitující umělý ratan. Jeho moderní design v kombinaci s tyrkysovým melírem okouzlí každého, kdo hledá pohodlné a stylové řešení pro posezení venku.

Rozměry a materiál

Polstr UNI se vyznačuje praktickými rozměry sedáku 58 cm x 58 cm a opěrky 58 cm x 40 cm. Díky tomu bude pasovat na většinu standardních zahradních křesel. Vnitřní polstrování je vyplněno drceným molitanem, což zaručuje maximální komfort a odolnost.

Kvalitní materiál použitý na výrobu polstru UNI zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám a UV záření. Můžete si tedy být jisti, že vaše nová pořízení bude vypadat jako nová po mnoho sezón.

Nutnost pro každého zahrádkáře

Jestliže máte zahradu nebo balkón, tak jistě víte, jak je důležité se tam cítit komfortně a v pohodě. Proto neváhejte a pořiďte si Polstr UNI na křeslo z umělého ratanu s tyrkysovým melírem od Interierio. Nejen, že poskytuje úžasné pohodlí, ale také vynikající vzhled, který dotvoří celkový styl vaší zahrady. Nezapomeňte, že detaily dělají krásu a k čisté, útulné a moderní zahradě, bude polstr UNI perfektním doplňkem!

Polstr UNI na zahradní křeslo