Nový televizní stolek LOTTA RTV 120 1D2S v bílé barvě s dubovým sonoma dekorem

Dnes Vám přinášíme nový kousek do naší nabídky nábytku pro Váš interiér a tím je televizní stolek LOTTA RTV 120 1D2S v bílé barvě s dubovým sonoma dekorem. Tento moderní a elegantní televizní stolek svým vzhledem zaujme na první pohled a kromě estetických kvalit má také velké praktické využití.

Televizní stolek se dvěma zásuvkami a dvířky

LOTTA RTV 120 1D2S je vybaven dvěma prostorem nabité zásuvkami, které poskytují dostatek úložného prostoru pro všechny Vaše přístroje, hry a další příslušenství. Dvířka pak skrývají další úložný prostor pro větší předměty. Oba úložné prostory jsou opatřeny elegantními a funkčními madly z kovu.

O ideální řešení pro Vás i Vaši rodinu se můžete zajímat zde: Lotta Televizní stolek RTV 120 1D2S bílá/dub sonoma.

Barva televizního stolku je bílá matová s dekorem dubu sonoma, což vytváří působivý designový efekt. Korpus je vyroben z LTD materiálu s tloušťkou 16 a 22 mm, což zajišťuje dlouhou životnost a pevnost konstrukce. Dvířka jsou též bílá matová. Celkové rozměry stolku jsou 120 x 53 x 40 cm a výška nožek je 15 cm.

Výhody nového televizního stolku Lotta RTV 120 1D2S

Tento televizní stolek nejenže poskytuje dostatek úložného prostoru, ale také velmi praktický přístup k Vašim zařízením pro přehrávání a sledování filmů, a jiných TV show.

Díky elegantnímu designu a kvalitnímu materiálu je tento televizní stolek ideálním doplňkem pro jakýkoliv interiér.

LOTTA RTV 120 1D2S se dodává v demontu s jednoduchým návodem na rychlou a snadnou montáž. Kromě toho je také dodáván s 24 měsíční zárukou.

Závěr

Pokud hledáte moderní a praktický televizní stolek, který dokáže uspokojit vaše vysoké nároky na design a funkčnost, tak zkuste nový televizní stolek LOTTA RTV 120 1D2S v bílé barvě s dubovým sonoma dekorem. Rychle a jednoduše montovatelný televizní stolek ve Vašem interiéru bude působit elegantním dojmem a poskytne Vám to nejlepší z obou světů, funkčnost a estetickou hodnotu.