Nový rozkládací jídelní stůl Casarredo ARMANI – keramika šedá

Moderní rozkládací jídelní stůl ve velmi elegantním a praktickém provedení bude dominantním prvkem v každé kuchyni, jídelně či kanceláři. Celkový rozměr stolu před rozložením je 90 x 160 cm, po rozložení pak nabízí plochu o rozměrech až 90 x 220 cm, takže bude ideální pro větší rodinné oslavy, nebo když si chcete užít večeři se svými přáteli.

Kvalitní stavební materiály

Podstavec je vyroben z kvalitního MDF, lakované šedou barvou, odolnou proti oděru. Deska stolu pak využívá kombinaci MDF a keramiky, což zaručuje vyšší odolnost a snížení rizika poškození stolu. Oba materiály jsou tedy vysoce kvalitní a kombinují estetiku s praktičností.

Stůl je vybaven jednoduchým rozkládacím mechanismem, který zaručuje snadnou manipulaci i pro jednu osobu. I když stůl nabízí dostatek prostoru pro osm osob, i jeden člověk si poradí s rozložením či sbalením.

Úžasný design pro každou místnost

Stůl Casarredo ARMANI s keramickou deskou dodává každé místnosti moderní a luxusní vzhled. Barva šedá je stále oblíbenější a má mnohovariant. Ať už preferujete světlejší nebo tmavší šedé odstíny, tento stůl se vám bude hodit nejen pro každodenní použití, ale i pro nejrůznější slavnostní příležitosti.

Díky svému designu a rozměrům lze stůl snadno sladit s jakýmkoli zařízením. Můžete ho použít jako dominantní prvek v moderních kuchyních, luxusních restauracích či jako významný prvek v pracovních kancelářích.

K doplnění stolu doporučujeme jídelní židle z naší nabídky

Pokud hledáte dokonalé doplňky k Vašemu novému jídelnímu stolu, nabízíme i celou řadu jídelních židlí, které se perfektně hodí k tomuto stolu. Nabízíme židle různých designů a materiálů, takže si můžete vybrat to, co Vám bude nejvíce vyhovovat.

Pro více informací o stolu Casarredo ARMANI s keramickou deskou, navštivte naší stránku s produktem.