Moderna trojsedačka Cubetto od KARE Design – luxusní designový kousek v tmavě šedé barvě o délce 220cm


Moderna trojsedačka Cubetto od KARE Design

Luxusní designový kousek v tmavě šedé barvě o délce 220cm

KARE DESIGN Trojsedačka Cubetto – tmavě šedá, 220cm

Originální trojsedačka Cubetto má nízký opěrák, který potěší zejména mladší uživatele. Hladké plochy bohatě polstrované sedačky jsou precizně prošity a dodávají jejímu povrchu upravený vzhled.

Korpus sedačky je zhotoven z masivní jedle a překližky. Polyesterová potahová látka je sametově hebká a příjemná na dotek. Ať již vdýchnete pohovce život pestrobarevnými polštáři nebo zachováte její minimalistický design, vždy bude krásnou dominantou vašeho interiéru.

KARE Design Trojsedačka Cubetto tmavě šedá, 220cm

Naší nejoblíbenější funkcí moderní trojsedačky Cubetto je její všestrannost a pohodlí. Ideální pro relaxaci, sledování televize nebo útulné posezení s rodinou a přáteli. Pokud si přejete přidat do svého interiéru designový kousek s jedinečným stylem, určitě byste měli zvážit nákup trojsedačky Cubetto od KARE Design.

Chcete-li si oblíbený model Cubetto rovnou zakoupit, klikněte na tento odkaz: KARE Design Trojsedačka Cubetto – tmavě šedá, 220cm

Design, který vynikne v šedém odstínu

Tmavě šedá barva Cubetta přispívá k jejímu vynikajícímu designu. Můžete ji snadno sladit s tóny, které ji nejlépe podtrhnou a vytvoří krásný interiér, který se bude hodit k vaší osobnosti. Tento kousek nábytku bude přitahovat pohledy každého, kdo navštíví váš domov, protože vynikne ve studeně bílých nebo tmavých tónech a vytvoří překvapivý stín v moderních bytech a rodinných domcích.

KARE Design Trojsedačka Cubetto tmavě šedá, 220cm v interiéru

Sedačka Cubetto je vyrobena z prvotřídních materiálů, což odráží kvalitní povrch a dlouhotrvající povrchovou úpravu. Pokud máte rádi nábytek s důrazem na designové detaily a kvalitní materiály, trojsedačka Cubetto rozhodně splní vaše představy.

Vyberte si sedačku Cubetto od KARE Design a dodáte do svého domova to nejlepší z moderního designu a kvalitního nábytku.