Kamenné umyvadlo Gemma 501 s průměrem 45 cm a černým leštěným mramorem


Kamenné umyvadlo Gemma 501

Kamenné umyvadlo Gemma 501 s průměrem 45 cm a černým leštěným mramorem je skutečnou lahůdkou pro milovníky luxusu a jedinečného designu. Toto designové umyvadlo na desku je vyrobeno z jednoho kusu kamene bez lepení, což z něj dělá jedinečný kus ruční práce. Jedná se o luxusní kulaté kamenné umyvadlo, které je ručně leštěné, čímž získalo svůj hladký povrch a nádherný lesk.

Jedinečný kousek pro luxusní koupelnu

Kamenné umyvadlo Gemma 501 je nejen krásné, ale i velmi pevné a téměř nerozbitné. Jeho tloušťka stěny nikdy neklesá pod 3 cm, což je v garantované vysoké kvality produktů. Také odtokové otvory jsou ve standardní evropské velikosti.

Umyvadla z kamene se stávají velmi populární v luxusních hotelích, restauracích a lázních. A není divu – kamenná umyvadla jsou vhodná do moderních koupelen, ale i do koupelen, které jsou laděny přírodními prvky.

Každý kus je originál

Upozornění! Každé kamenné umyvadlo je originál, a tak se může lišit rozměry, odstínem barvy i rýhováním kamene. Tato skutečnost se však stává jedinečností každého kusu a tím pádem zaručuje, že nikdo další již nebude mít umyvadlo stejné jako Vy. Avšak umyvadlo nelze vybírat z fotografie produktu. Jedná se pouze o ilustrativní fotografie, a tak nelze zaručit, které konkrétní umyvadlo obdržíte. Děkujeme za pochopení.

Technické údaje

  • Průměr: 45 cm
  • Výška: 17 cm
  • Materiál: Ručně leštěný mramor Marble Black
  • Váha: 28 kg

Pokud hledáte dokonalé kamenné umyvadlo pro Vaši luxusní koupelnu, je kamenné umyvadlo Gemma 501 právě tou správnou volbou. Navíc může být Vaše za velmi atraktivní cenu. Pro více informací o produktu navštivte stránku https://www.nabytekted.cz/produkt/kamenne-umyvadlo-gemma-501-lesteny-mramor-o45-cm-black.