Herní set ROLPHI: Stůl s židlí ideální pro hraní her


Obsahuje v ceně stůl včetně židle!

Herní set ROLPHI je výrobkem na bázi požadavků mnoha desítek tisíc herních nadšenců. Je vybaven nejmodernější technologií a stylovým designem, který dokonale zapadne do každého herního prostoru.

Nakupování nové herní sestavy není nikdy snadné, ale tento herní set ROLPHI ti nabízí elegantní a spolehlivé řešení, které překoná vaše očekávání. Herní set obsahuje stůl a židli v jednom balení, což ti usnadní výběr, nakupování a uspoří spoustu času a peněz.

V ceně najdete i LED osvětlení stolu, které nejenže přidává hernímu stolu vzhledovou přitažlivost, ale také umožňuje pohodlný a produktivní zážitek z hraní ve tmě. Kdykoliv budete chtít, můžete kvalitně osvětlit své herní zážitky a užít si hraní kdekoli a kdykoli.

Rozměry a materiály

Herní set ROLPHI je vyroben z kvalitního materiálu lamino a je vybaven plastovými úchyty. Stůl má rozměry 160 x 91,1 x 72 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro hraní různých her. Barva černý mat dokonale padne do každé herní místnosti, a proto budete mít vždy pěkný herní koutek, na který budete hrdí.

Na druhé straně, herní židle jsou vyrobeny z mísy, materiálu z ekokůže a síťoviny. Sítě vám umožní být pohodlní během vašich delších herních maratonů a přispěje ke zvýšení vaší herní produktivity. Herní židle jsou nastavitelné podle vašich potřeb a má výšku sedu 45 – 52 cm a nosnost 130 kg.

Dodání a montáž

Herní set ROLPHI vám bude dodán ve stavu demontáže, ale bez obav, montáž je velice snadná a rychlá. S pomocí dodaného návodu na sestavení sledujte krok za krokem pokyny, a do chvilky budete mít stůl i židli připraveny k použití. A nebojte se , pokud si nevíte rady, zákaznický servis je k dispozici a rád vám poradí.

Investujte do výbavy herního pokoje s herní sestavou ROLPHI a ponořte se do světa her jako nikdy předtím. Pro zajištění svého herního pokoje si můžete zakoupit herní set ROLPHI na naší webové adrese https://www.brega.cz/produkt/herni-set-rolphi-stul-zidle a těšit se na spoustu zabíjených hodin ve svém rodícím se herním koutku.