Hansegrohe Rainmaker Select – zážitek z hlavové sprchy bez podomítky v bílém/chromovém provedení (24016400)


Základní informace

Hlavová sprcha je nezbytnou součástí každé koupelny. Nabízí totiž oproti standardní sprchové hlavici mnohem větší komfort při každodenním sprchování. Pokud hledáte špičkovou kvalitu a moderní řešení, můžete zvážit hlavovou sprchu bez podomítky Hansegrohe Rainmaker Select v bílochromovém provedení (24016400). Tento produkt je unikát v této kategorii díky svému elegantnímu a inovativnímu designu, ale hlavně díky řadě funkcí, pomocí kterých se z obyčejného sprchování stává skutečný zážitek.

Funkce hlavové sprchy

Hansegrohe Rainmaker Select disponuje hned třemi funkcemi, díky nimž si můžete sprchování přizpůsobit přesně podle vašich potřeb. První funkcí je dešťový sprchový paprsek, který zajišťuje jemný a příjemný proud vody, podobně jako při přírodním dešti. Druhou funkcí je masážní proud, který dokonale uvolní vaše svaly a zkrátí relaxaci po namáhavém dni. Třetí funkcí je mírnější sprchový paprsek, který je ideální především pro ženy nebo pro vypláchnutí vlasů po mytí.

Inovativní design

Ačkoli je funkčnost hlavové sprchy bezpodpírkového tělesa velmi důležitá, také design hraje důležitou roli. Hansegrohe Rainmaker Select si v této oblasti jede velmi dobře, především díky kombinaci bílého a chromového provedení. 46 cm dlouhá hlavová sprcha se hodí do každé moderní koupelny díky svému hranatému tvaru a jednoduchému designu. Navíc je sprcha velmi snadno ovladatelná díky elegantnímu ovládacímu panelu.

Velmi příjemný průtok vody

Jednou z nejdůležitějších vlastností hlavové sprchy bez podomítky je průtok vody. V případě Hansegrohe Rainmaker Select se můžete těšit na skvělý průtok 9 litrů vody za minutu. To není jen velmi příjemné a efektivní pro sprchování, ale také ušetříte na účtech za vodu. Tuto vlastnost potvrzuje i mnoho spokojených zákazníků, kteří si tuto hlavovou sprchu již pořídili.

Závěr

V případě, že hledáte hlavovou sprchu bez podomítky, která podá nejlepší možné výkony a zároveň zapadne do vaší koupelny svým moderním designem, je Hansegrohe Rainmaker Select tou správnou volbou. Nenechte si ujít příležitost zakoupit si tuto výjimečnou hlavovou sprchu za skvělou cenu na adrese: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/hlavova-sprcha-hansgrohe-rainmaker-select-bez-podomitkoveho-telesa-bila-chrom-24016400.