Eka přináší novou předsíňovou stěnu s čalouněnými panely Trinity 30 – Grafit / Hnědá 2307


Eka přináší novou předsíňovou stěnu s čalouněnými panely Trinity 30 – Grafit/Hnědá 2307

Eka, světová značka v oblasti nábytku, představuje novinku na českém trhu. Předsíňová stěna Trinity je nejen praktickým, ale také moderním a originálním botníkem, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jeho nezaměnitelný vzhled zaručí, že bude okamžitě upoutávat pozornost v každé domácnosti.

Čalouněné panely Trinity

Jedním z klíčových prvků jsou čalouněné panely, které jsou umístěny na zadní straně předsíňové stěny. Tento prvek je naprosto revoluční na českém trhu a zajisté zaujme pohledy všech návštěvníků. Panely jsou potaženy hebkou látkou Trinity, která dodává panelům luxusní vzhled a jemný pocit při doteku. Látka je vyrobena z kvalitních syntetických vláken, která jsou pevná a odolná proti opotřebení. Tato látka je také snadno udržovatelná a odolává skvrnám a oděru.

Chcete-li se podívat na produkt, doporučujeme návštěvu www.esrom.cz. Můžete si vybrat z mnoha barevných variant a navíc nabízíme i možnost dokoupit jednotlivé části samostatně dle naši nabídky.

Předsíňová stěna Trinity

Obsah předsíňové stěny

Předsíňová stěna Trinity obsahuje botník 50 cm, komodu 30 cm a dva čalouněné panely o rozměru 50×40 cm. V jednom balení najdete vše, co potřebujete pro elegantní