Designová vanová baterie Ravak Suzan s přepínačem a chromovaným dekorem


Designová vanová baterie Ravak Suzan s přepínačem

Voda je základním prvkem každé koupelny a koupelnová baterie je jedním z hlavních prvků, který ji dokáže nejen zdobit, ale být také velmi praktická. Pokud hledáte kvalitní a designovou vanovou baterii, která skvěle zapadne do vaší koupelny, pak je pro vás ideální volbou vanová baterie Ravak Suzan.

Páková nástěnná vanová baterie s přepínačem

Vanová baterie Ravak Suzan je páková nástěnná baterie s přepínačem, která disponuje moderním designem a dokáže se stát nejen praktickým prvkem, ale i designovým doplňkem vaší koupelny. Kromě toho, že baterie skvěle vypadá, disponuje také kvalitním materiálem a vynikajícími parametry.

Pro výběr správné vanové baterie je důležité zvážit několik faktorů. Jedním z nich je průtok vody. U vanové baterie Ravak Suzan se nemusíte bát o příliš malý průtok. Tato baterie disponuje průtokem 15 litrů/minutu, což znamená, že se budete moci ponořit do horké koupele s dostatečným množstvím vody.

Chromovaný dekor a rozteč baterie

Designové prvky jsou při výběru koupelnové baterie rozhodující. Chromovaný dekor u vanové baterie Ravak Suzan dokáže vaši koupelnu ještě více vylepšit. Chromový povrch baterie je nejen velmi elegantní, ale také odolný vůči deformacím a korozi.

Rozteč baterie Ravak Suzan je 100 mm, což znamená, že ji můžete snadno instalovat na každou vanu. Díky kvalitnímu designu a zhodnocení vody bude používání této baterie nejen praktické, ale také velmi příjemné.

Designová koupelna

Pokud chcete mít skvělou vanovou baterii, která skvěle zapadne do vaší koupelny a bude nejen praktická, ale krásná, pak je pro vás vanová baterie Ravak Suzan tou ideální volbou. Je odolná, designová a kvalitní. Navíc si ji můžete pořídit s přepínačem, což vám umožní rychlý přechod mezi vanou a sprchou.

Více informací o vanové baterii Ravak Suzan s přepínačem a chromovaným dekorem najdete na této adrese.