Citylights Denver: moderní světle šedá lampa s betonovým podstavcem


Úvod

Dělají vám radost moderní tvary, minimalistické linie a vysoká funkčnost? To vše v sobě pojí toto volně stojící svítidlo značky Citylights. Dá se hravě umístit do úplného rohu místnosti, ale krásu nadělá i na méně obvyklých místech. **Ať už tuto lampu umístíte kamkoliv, radost vám bude dělat bez debat.**

Betonový podstavec

Zajímavým prvkem je i betonový podstavec. **Ten se jednak zaslouží o bezchybnou bytelnou základnu, ale také se stane velmi zajímavým designovým elementem celého svítidla.** Díky jeho unikátnímu vzhledu a struktuře bude lampa skvěle zapadat do interiérů, které preferují průmyslový styl. Betonový podstavec dodá svítidlu rozměr a zaujme oko každého návštěvníka.

Značka Citylights

Světla inspirovaná ruchem velkoměst. To přináší značka Citylights, která se zrodila v Amsterdamu v roce 1993. Jejími přednostmi jsou minimalistické tvary, kov, beton a dřevo. **K tomu všemu velká hrst nápadů a nápadité osvětlení je na světě.** Značka Citylights si kromě kvalitního designu klade také na funkčnost a praktičnost. Její svítidla se budou skvěle snoubit s moderním interiérem v bytě nebo kanceláři.

Citylights Denver

Závěr

Pokud hledáte moderní svítidlo s industriálním nádechem, značka Citylights je volbou správnou. **A s lampaí Citylights Denver se vám dostane nejen designové krásy, ale i praktického osvětlení.** Navíc, pokud si ji pořídíte na www.kupsinabytek.cz, získáte k ní i záruku 2 roky. Tak neváhejte a ozdobte si svůj domov nebo kancelář jedinečnou lampou Citylights Denver.