Bílý botník IMAGE 43 – skvělý pomocník pro úklid a organizaci

Bílý botník IMAGE 43

Výklopný botník pro každou moderní domácnost

Bílý botník IMAGE 43, v barevném provedení bílá, má tři dvouřadé výklopy až pro 18 párů bot, o vašem obutí tak budete mít vždy přehled. Do bílého botníku totiž uložíte veškerou obuv. Výklopný botník IMAGE 43 se bude hodit i do úzké chodby či malé předsíně.

Výklopný botník se bude hodit do každé moderně zařízené domácnosti. Hladký botník umístíte jak do předsíně, tak do šatny.

Bílý botník IMAGE 43 se bude nejlépe hodit do místností zařízených bílým nábytkem, především pak tím s označením IMAGE. Hladký bílý nábytek IMAGE bude vypadat vždy perfektně, v chodbě vám pak botník IMAGE 43 zajistí dokonalý pořádek.

Objednejte si bílý botník IMAGE 43 už dnes a užijte si v domácnosti pořádek jako nikdy předtím! Více informací a možnost objednávky naleznete zde.

Závěr

Bílý botník IMAGE 43 je skvělým pomocníkem pro organizaci a úklid v každé domácnosti. Výklopný botník s kapacitou až 18 párů bot se hodí do úzkých předsíní i moderních šaten a jiných prostor. Kombinace s bílým nábytkem IMAGE zajišťuje dokonalou harmonii a pořádek v celé místnosti. Neztrácejte čas hledáním obuvi, ale pořiďte si bílý botník IMAGE 43 a užijte si organizaci v domácnosti jako nikdy předtím.