Autronic Herní křeslo E-RACER KA-F06 RED – Komfort, styl a výkonnost pro váš herní zážitek


Design a pohodlí

Skvělé herní křeslo KA-F06 je další zástupce z kolekce Eracer. Jedná se o designové moderní křeslo, navržené nejen pro náročné požadavky PC hráčů, ale je uzpůsobené i pro standardní kancelářskou práci. To vše v maximálním pohodlí a při dokonalé ergonomii sezení.

Potah je kombinací černé a červené ekokůže s vyšívaným nápisem „eracer“. Křeslo tak získává nejen na estetické stránce, ale je také snadno udržovatelné.

Kvalitní zpracování

Vnitřní rám je svařený z ohýbaných ocelových trubek a tvoří pevnou základnu pro celé křeslo. Výplň sedáku i opěráku je z kvalitní a tuhé PU pěny, vyztužení a pružnost zajišťují látkové popruhy s kovovým uchycením do konstrukce. Díky takovému zpracování a materiálům, je křeslo trvanlivé a odolné.

Komfortní nastavení

Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Tím je zaručeno plynulé nastavení výšky podle vašich potřeb.

Černý masivní plastový kříž s černými plastovými protiskluzovými prvky a je osazen černými plastovými kolečky vhodnými na koberce. To zajišťuje snadné přemístění křesla, aniž byste si museli dělat starosti o poškození podlahy.

K ovládání sklonu opěráku slouží mechanismus s páčkou umístěný na pravé straně. Tím máte možnost snadno nastavit sklon od 90° až do 180° a to v jakékoli poloze.

Další prvky k pohodlí

2D područky jsou s měkkým povrchem, výškově stavitelné a s natáčecí opěrkou. Tyto prvky vám umožní snadno se přizpůsobit vaší postavě a pracovní situaci.

Dodání a sestavení

Křeslo je dodáváno v demontu. Nicméně sestavení není nijak složité a díky jednoduchým návodům si s tím poradíte dle vlastního uvážení.

Pokud chcete kvalitní herní křeslo, které vám poskytne vysokou úroveň pohodlí a zároveň je vhodné pro delší sezení, nemusíte hledat dále. Křeslo Autronic Herní E-RACER KA-F06 RED se tímto stává tou správnou volbou.

Vyzkoušejte ho pro zcela nový herní zážitek a nebo si ho pořiďte pro dokonalé sezení při vaší práci. Navíc můžete nyní tento produkt zakoupit na https://www.velkynabytek.cz/produkt/autronic-herni-kreslo-e-racer-ka-f06-red .