ASIR Křeslo LOLA zlatá – za pohodlím dopřejte i luxus!

Křeslo LOLA je křeslo typu „ušák“ v jednoduchém stylu v pěti barevných variantách. Jeho luxusní vzhled přitahuje pozornost a garantuje, že si jej zamilujete na první pohled. Nejenže vypadá nádherně, ale také je velmi pohodlné a ergonomické, takže si můžete dopřát pohodu po celý den.

Konstrukce z bukového dřeva

Asi největší přínos křesla Lola je jistě jeho kvalitní konstrukce, kterou si oblíbíte na první dotek. Konstrukce je pevná, stabilní a stejně jako nožky, je z bukového dřeva. Díky tomu lze křeslu věřit a nebudete mít strach, že by něco puklo nebo se pokazilo, což zaručuje dobrou investici na mnoho let.

Kvalitní sedací pěna

Sedák křesla Lola je opatřen vysokou kvalitou, takže si můžete být jisti, že si budete sedět pohodlně i po dlouhé době. Čalounění je z příjemné polyesterové sametové látky, kterou snadno udržujete. Jemná povrchová úprava zajistí, že zůstane perfektně udržovaná i po letech používání.

Velikost

Křeslo Lola má rozměry 77 x 98 x 80 cm, takže se pohodlně vejde kamkoliv. S výškou 98 cm a šířkou 77 cm máte dostatek prostoru k pohodlnému sezení, zatímco hloubka 80 cm zaručuje, že křeslo Lola není příliš náročné na prostor ani na uspořádání.

Asir křeslo Lola zlatá

Pro dokončení nádherného interiéru si můžete objednat čalouněné křeslo Lola zlaté přes odkaz zde. Tyto křesla jsou vyrobeny na zakázku dle přání zákazníka, takže každý kus je originál. S tímto kvalitním křeslem si můžete být jisti, že máte stylový doplněk pro svůj domov.

Nezapomeňte, na čalouněné a zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka může být požadována záloha 30% z ceny zboží. Bližší informace obdržíte po objednávce e-mailem.